Připojte se k nám na Facebook
SWINGERS TRAVEL

SWINGERS TRAVEL

O swingers

O swingers

Při vyslovení slova swingers se většinou vybaví skupinový sex. To ovšem není tak úplně pravda. Swingers je o nevšedních sexuálních zážitcích, mezi které skupinový sex samozřejmě patří, ale také se můžete jen dívat a být viděn. Výběr s kým si chcete užívat a s kým ne je pouze na Vás. NE znamená ne a není považováno za urážku. Vše co se odehrává je zcela dobrovolné a nikdo se nemá do ničeho nutit. Na swingers se páry a ženy chodí uvolnit, zažít nevšední a nepoznané pocity, napětí a vzrušení. Pokud Vás láká, návštěva takového klubu nejdříve si s partnerem ujasněte, co od toho očekáváte a kam až můžete zajít, stanovte si takzvané mantinely. Také si společně domluvte nějaké znamení, kterým dáte najevo, že se váš partner nebo partnerka dostal-a dál či jinam než je vám příjemné. Jste tu přeci pro příjemné zážitky a ne aby, jste si ublížili. Ti, kdo přijdou na swingers-party, vědí, že tu jsou kvůli sexu a tudíž odpadávají bariéry studu a jakéhokoli vysvětlování. Všichni jsou si rovni a záleží jen na vzájemných sympatiích, s kým večer strávíte. Je mnoho těch, kteří na swingers našli koření svého sexuálního života, našli nové přátele a setkávají se při těchto akcích.

Samozřejmostí je dodržování pravidel bezpečného sexu, a proto je v každé místnosti dostatek kondomů ale i lubrikačních gelů. Chráníte tím nejen sebe, ale také svého partnera.

Pro začátečníky jsou připravené speciální voyeur místnosti, kde můžete sledovat dění v dalších dvou pokojích a nikdo Vás při tom nebude rušit. Zažijete zde maximální inspiraci doslova na dosah ruky. Záleží jen na Vás, jestli zkusíte nepoznané, zapojíte se do společné zábavy nebo budete jen spolu. Každá další návštěva Vás může posunout dál, jsou tu opět jiní lidé a jiné situace jiné zážitky.

JAK TO VZNIKLO

Historie swingers párty má své počátky v dobách druhé světové války. Význam swingers se tehdy údajně používal jako označení pro elitní skupinu pilotů U. S. Airforce. Tito piloti byli natolik bohatí, že si mohli dovolit nechat své manželky bydlet poblíž vojenských základen. Jejich pracovní nasazení v boji je ale psychicky natolik vyčerpávalo, že střídání partnerek či manželek, a později dokonce skupinový sex, se pro ně stal společensky přijatelný. Vedle celé řady jiných starostí nechtěli řešit ještě partnerské problémy, proto si povolovali navzájem téměř cokoli. Tato "zvyklost" přetrvala až do korejské války, kdy se společnými sexuálními večírky začala zabývat média. Teprve velká medializace tohoto rádoby skandálu se stala podnětem pro vznik prvních veřejných swingers klubů. V roce 1979 byla dokonce založena asociace swingers klubů, tzv. NASCA, která funguje dodnes. Jejím zakladatelem byl dr. McGinley.

PROČ ZAJÍT NA SWINGERS?

Důvodů, proč lidé na takové akce chodí, je více. Pro stydlivější je to jistá forma adrenalinu a také tak trochu škola proti stydlivosti. Jiní si ve swingers klubech nacházejí nové přátele, relaxují a odreagovávají se. Je to i jistá forma zábavy a trávení volného času.

TREND?

Tento trend se u nás začal objevovat na začátku posledního desetiletí minulého století. Téměř všichni věděli, co pod názvem Swingers skrývá a ti, co to nevěděli, tak o Swingers sbírali informace. Každou chvíli se v novinách nebo na internetu objevovali zprávy o těchto akcích a spousta lidí si je chtěla vyzkoušet na vlastní kůži. Tento trend se zachoval až do dnes. Jen o něm už tak často neslyšíme, protože nás přestává tolik udivovat.

Karibik

MEXIKO - Mayská riviéra

Mayská Riviéra je významným a vyhledávaným turistickým regionem Mexika. Nachází se zde celá řada luxusních letovisek s krásnými bílými písčitými plážemi, azurově modrou vodou Karibského moře, bujnou tropickou zelení a kvalitními službami. Mayskou Riviéru najdeme na poloostrově Yucatán a táhne se v délce asi 160km podél pobřeží od letoviska Cancún až po přírodní rezervaci Sian Ka´an. Oblast je velkým lákadlem pro milovníky koupání, opalování, vodních sportů a dalších sportovních aktivit. Riviéra je také častým cílem vyznavačů šnorchlování a potápění, protože pod vodou se ukrývá bohatý podmořský život s pestrobarevnými rybkami a chráněnými korály.

DESIRE RESORT & SPA

Tento resort na břehu oceánu nabízí jedinečné a uklidňující prostředí pro dospělé páry, večerní zábavu, luxusní ubytování a mnoho dalšího. Nošení oděvů je dobrovolné. Resort se nachází na ideálním místě v srdci Mayské riviéry. Odpočiňte si na nudistické pláži nebo si zahrajte volejbal. Po dlouhém dni se můžete uvolnit také při párové masáži nebo ve vířivce na střeše. Večer můžete zakončit v hotelovém nočním klubu nebo na některém z nočních večírků. Riviera Maya Desire Resort nabízí možnost výběru z mnoha rekreačních aktivit. Můžete zajít na jógu, zahrát si vodní pólo, jít se potápět nebo si vyjet na kajaku. Pozůstatky mayského města Tulum a okouzlující vesnice Playa del Carmen se nachází nedaleko. All inclusive resort Riviera Maya Desire nabízí možnost nepřetržitého stravování, které zahrnuje všechna jídla a občerstvení i neomezenou konzumaci nápojů, a dále pokojovou službu a nemotorizované vodní sporty.

Aktivity: sauna, lázně, wellness, masáže, vířivka, bazén.

HOTEL TEMPTATION RESORT & SPA CANCÚN

Temptation Resort & Spa Cancun, je odlišná struktura od ostatních hotelů v Cancúnu. Areál nabízí svým hostům luxusní prostředí vybavené veškerým komfortem. Jacuzzi, 3 bazény, posilovna, lázně s řadou procedur, restaurace (a la carte menu a formou bufetu), bar a lobby (s obchody, Wi-Fi, kulečník a videohry). Resort nabízí svým hostům celou řadu zábavných aktivit přes den i noc (sportovní aktivity, karaoke, dj, bazén párty).  Temptation Resort Spa se nachází jen něco málo přes 15 minut jízdy od Cancúnu International.

Aktivity: lázně, jacuzzi, posilovna, karaoke, bazén párty.

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Romantická dovolená na jedné z perel Karibiku. Najdete zde překrásné písčité pláže, blankytně modré teplé moře a příjemné tropické podnebí s nádhernou přírodou. Tato země je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou, ubytování v hotelech je s plnou penzí  a neomezenou konzumací nápojů.  Je pro Vás připraven velký výběr sportovních aktivit včetně programů pro děti. Večery můžete strávit sledováním zábavních programů připravených hotelovým personálem či v hotelových restauracích, barech a diskotéce.

CALIENTE CARIBE RESORT & SPA

Nachází se v blízkosti Puerto Plata v Dominikánské republice a je oázou luxusu v nedotčené přírodě. Resort nabízí prostorné pokoje a může se pochlubit venkovním bazénem, privátní pláží a tenisovými kurty. Ubytování je situováno v tropické zahradě v horní části, která se jmenuje Seacliff. Všechny pokoje či vilky mají výhled na oceán z balkonu nebo terasy.
Resort nabízí mnoho služeb včetně klimatizovaného fitness centra a pobytu all-inclusive.

Aktivity: spa a welness centrum, fitness, masáže, tenis a vodní volejbal, animační programy, bazén.

JAMAJKA

To jsou průzračné zátoky, bílé písečné pláže a korálové útesy, kde žije více než 700 druhů ryb. Život na Jamajce se nese v rytmu reggae, které proslavil Bob Marley. Vítr ze severovýchodu a podvečerní vánky udržují stále příjemnou teplotu na pobřeží. Jamajka nabízí kromě toulek po plantážích, rybaření a plachtění také golf, potápění, rafting a koupání v minerálních pramenech. Rychle se rozvíjející letovisko Negril na západním výběžku ostrova. Podél pobřeží se táhne nádherná, 10 km dlouhá pláž s bělostným pískem a průzračně modrou vodou. Na jihu města si v negrilském golfovém klubu můžete zahrát golf či tenis. Oblíbenou zábavou je cesta na koni k romantické zřícenině Whitehall nebo vyjížďka loďkou na Booby Cay, kde hnízdí vzácné druhy ptactva (místo natáčení filmu 20000 mil pod mořem). Dobrodruzi se mohou plavit na kánoji do tajemné Obrovské bažiny, chráněné přírodní rezervace, pro odvážnější je zde také nudistická pláž. Negril je i pravým rájem pro potápěče a vyznavače šnorchlování.

HEDONISM II RESORT

Hedonism II All Inclusive Resort se nachází na pláži ve městě Negril, v blízkosti jsou ostrov Booby Cay a vodní park Kool Runnings. K dalším zajímavostem v oblasti patří nákupní centrum Times Square Mall a jeskyně Throne Room. Hotelový komplex tvoří několik budov, nachází se uprostřed tropické zahrady ve středisku Negril, na západním pobřeží Jamajky, cca 90 km od letiště Montego Bay. Hotel je ideálním místem pro vyznavače nevázaného životního stylu s uvolněným vztahem k sexu.

Aktivity: spa a welness centrum, fitness, masáže, tenisové kurty, bazén.

BARBADOS

Barbados je sice nazýván „malou Anglií Karibiku“, ale přestože kamenný anglikánský kostel je v každé farnosti, v sobotu se konají pravidelně dostihy a portréty královny Alžběty visí téměř všude, ráz ostrova je vysloveně karibský a místní obyvatelé („Bajans“ – jak si říkají) se ničím neliší od svých sousedů z okolních ostrovů. Cestovní ruch na Barbadosu je skutečně na prvním místě a turisté ocení spojení pohodlného ubytování, kvalitních služeb, bezprostředního přístupu obyvatel a místního koloritu.

Dovolenou zde by si měli vybírat milovníci rušného nočního života, velkých hotelových zařízení a aktivního způsobu trávení dovolené se sportem – není to však destinace pro romantiky, toužící po osamělých plážích daleko od civilizace. Je to velmi krásný ostrov s možností různých aktivit, kulturou, nočním životem, hudbou. Další předností a důvodem, proč je tento ostrov tak jedinečný a oblíbený, jsou samotní obyvatelé – velmi milí a přátelští.

THE CLUB BARBADOS RESORT & SPA

The Club Bar bados Resort & Spa All Inclusive se nachází v soukromém prostranství pláže ve městě Holetown. Resort má soukromou pláž a venkovní bazén. Součástí resortu je také lázeňské centru m a masáže. Nechte se rozmazlovat a vyzkoušejte služby v plném rozsahu a zažijte vzrušující zážitky.

Aktivity: bazén, tenisový kurt, fitness a wellness centrum a vířivka, windsurfing, jízda na kanoích, šnorchlování, vodní sporty.

KOSTARIKA

Název země v původním španělském přepisu Costa Rica znamená v doslovném překladu „bohaté pobřeží“. Tak tuto půvabnou a sympatickou středoamerickou zemi kdysi pojmenoval její objevitel Kryštof Kolumbus. 
Kostarika je také často nazývána Švýcarskem Střední Ameriky a jedním z posledních rájů na zemi. Naleznete zde téměř čtyřtisícové hory, pobřeží dvou oceánů, nedotčené tropické pralesy, nekonečně dlouhé a široké písečné pláže lemované kokosovými palmami, vodopády, činné sopky a jezera. 
Systém ochrany přírody pomohl ve zdejších národních parcích uchovat téměř bezkonkurenční množství rostlinných a živočišných druhů. Překrásná středoamerická země má návštěvníkům co nabídnout, přírodními krásami doslova hýří a vybízí ke strávení nejen aktivní dovolené (ekoturistika, vysokohorské túry na sopky, rafting, jízda na kole). Kostarika je zemí přátelských a usměvavých lidí.

HOTEL DESIRE COSTA RICA

Hotel Desire je místem plných zajímavých erotických aktivit pro páry. Resort all inclusive je vzdálený 20 minut od letiště a jedná se o klidné prostředí zahrad a rybníků s výhledem do údolí San Jose. Desire je skvělým místem pro pozorování místní fauny. Můžete se vydat na procházku k vodopádům. Tento tropický ráj na pobřeží Tichého oceánu nabízí něco pro každého se smyslem pro vzrušení a erotickou atmosféru.

Aktivity: jóga, tenisový kurt, bazén, knihovna, posilovna, kulečník, fotbalové hřiště.

Thajsko

Pattaya

Pattaya je jedním z nejznámějších letovisek v Thajsku s rozvinutou infrastrukturou. Pattaya se dá vměstnat do tří slov - sex, jídlo a vodní sporty. Ještě v šedesátých letech 20. století nebyla Pattaya ničím než rybářskou vesnicí s jedním hotelem a několika bungalovy. Příjezd čtyř nákladních automobilů s vojáky z americké základny změnil vše. A přestože se snaží obrátit i na rodinnou klientelu, zůstává zejména symbolem sexuální turistiky. Proslulé letovisko, které patří již po dlouhá léta k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším místům v Thajsku, je situováno cca 150 kilometrů jižně od Bangkoku. Pattaya je se svými nesčetnými bary, diskotékami, nočními kluby, kabarety a restauracemi ideálním místem pro milovníky živých středisek, kteří vyhledávají noční život plný zábavy a vzrušení. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří netouží po nočních radovánkách. Zejména hotely u pláže Wong Amat, v severní části letoviska, jsou situovány v klidném, ničím nerušeném prostředí. 

RAMA KIEN LIFESTYLE RESORT

Rama Kien Resort s pouhými 16 pokoji je malý, ale krásný nudistický resort. Resort je určený pro páry, kteří chtějí strávit vzrušující dovolenou v příjemné atmosféře. 100% soukromí pro hosty je zajištěno. Pokoje v resortu jsou uspořádány ve dvou podlažích kolem bazénu a jsou dobře vybavené velkými king-size postelemi, klimatizací, TV, chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem, trezorem a WIFI připojením k internetu. V nabídce je opravdu vše, co je potřebné k příjemnému a relaxačnímu pobytu.

Aktivity: bazén, fitness, thajské masáže.

Florida

Florida

Florida se stala pro dnešní svět pojmem. Většina z nás ví, o co jde, když se řekne Florida. Ale nebylo tomu tak vždy. Před 60. lety minulého století byla tato země nezajímavou stanicí, kde dávají lišky dobrou noc. Byla to jen „noclehárna“ pro ty, kteří cestovali ze severu Spojených států. Ale jakmile se překulil důležitý mezník v dějinách Floridy (60. léta), doznala velkých změn, zejména její centrální část. V roce 1971 se poprvé otevřely brány velkého parku Disney World. Od té doby se psala novodobá historie této země. Malé motely a pomerančové háje ustoupily do pozadí, jejich místa zaujaly obrovité komplexy a množství obchodů nabízejících své zboží turistům i široké veřejnosti.

CALIENTE TAMPA RESORT

Caliente Tampa Resort se nachází asi 50 km severně od letiště Tampa, v katastru O'Lakes. Hotel je obklopen jezery a lesy. Tampa Resort se nachází na velkém prostranství, kde jsou místa pro jogging a pěší turistiku. Součástí resortu jsou bazény, posilovna, tenisové kurty a sauna. K dispozici je také klubovna, bar, butik, prádelna, bankomat a knihkupectví. Caliente Tampa Resort byl otevřen v roce 2004 na 50 ha uzavřeném soukromém pozemku.  Toto místo je ideální pro pestrou dovolenou s večerní zábavou a nezapomenutelnými zážitky.

Aktivity: bazény, posilovna, tenisové kurty, sauna.

Evropa

Španělsko - Andalusie

Je největší a zároveň nejlidnatější ze španělských autonomních celků, který leží na jihu Španělska. Roztahuje se od Středozemního moře až k Atlantskému oceánu. Hlavním městem a zároveň živou metropolí a střediskem průmyslu je Sevilla. Díky architektonickým skvostům a kouzelnému kraji s nádherným pobřežím, patří Andalusie mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější oblast Španělska. Celé toto území je nesmírně rozmanité, jelikož se dělí na tři zeměpisné celky. Na severu je to pohoří Morena, nížiny Guadalquiviru ve středu a hory Béticas na jihu. Najdeme zde jak drsnější pobřeží atlantické, tak i mírné a teplé klima Středozemního moře. Andalusie je známá i pro svoji maurskou architekturu, kterou můžeme vidět na palácích Alhambra v Granadě, mešitě v Córdobě nebo na věžích Tore del Oro a Giralda v Seville. Dále nás okouzlí nádherné pláže, uvolněná atmosféra a temperament místních obyvatel nebo pohoří Sierra Nevady. 

HOTEL SWINGER "EL CORTIJO"

Nachází se na diskrétním místě v provincii Sevilla a nabízí prostor pro swingers párty ve Španělsku. Nejedná se o klasický hotel, ale spíše o swingers komplex s různými možnostmi ubytování, buď pokoje různých typů, nebo swingers camping. Součástí komplexu jsou lázně, diskotéka, velké venkovní prostory s bazény a největší swinger herna " Sala Luxuria ". Komplex se nachází v blízkosti měst Sevilla, Cádiz, Jerez, nebo El Puerto de Santa María. Hotel se nachází 20 minut od krásné pláže na Costa de la Luz.

Aktivity: spa, bazény, diskotéka, sauna.

Španělsko - Gran Canaria

Lokalita Maspalomas se nachází na všech předních stránkách průvodců ostrova Gran Canaria. Najdete zde záběr přesypávajících se písečných dun, jenž se nacházejí na jihu ostrova v rozlehlém letovisku Maspalomas. Díky relativně malé vzdálenosti Afriky a příznivému směru větru vznikly duny v Maspalomas postupným navátím písku ze Sahary. Jelikož jsou písečné duny atraktivní zejména pro společnosti stavějící hotely až na samotném okraji dun, jsou od roku 1987 chráněné, čímž je tak zabráněno dalšímu zmenšování plochy.  Z východní strany jsou duny připomínající kousek Sahary obleženy hotely, které volně navazují na rozlehlé letovisko Playa del Inglés. Ve střední části pláže se pak nachází jediná oficiální nudistická pláž. Při chůzi na západ je letovisko Maspalomas zakončeno vysokým majákem, za nímž se rozkládá nejluxusnější pětihvězdičkový hotel v Maspalomas. Ve směru od pláže do vnitrozemí je pak chráněná zóna s palmovými háji obklopena golfovým hřištěm. 

LA MIRAGE SWINGERS COMPLEX

La Mirage je první swingers hotel na Kanárských ostrovech a nachází se na klidném místě nedaleko známé pláže Maspalomas a Playa del Inglés. Celkem má 32 bungalowů s terasou. Bungalows La Mirage Swingers Complex nabízí vířivku, venkovní bazén, terasu a kosmetické centrum. V zařízení je možnost využít Wi-Fi a hosté tak mohou zůstat online i na cestách. Klimatizované pokoje v zařízení jsou vybaveny mikrovlnkou, kuchyňkou a ledničkou. Zařízení pro přípravu čaje a kávy, kabelová / satelitní TV a vysoušeč vlasů jsou k dispozici ve všech pokojích tohoto zařízení. Gran Canaria letiště leží 30 minut jízdy autem od zařízení. 

Aktivity: jacuzzi, bazén, diskotéka, pool bar, herna.

Španělsko - Lanzarote

Významnými letovisky jsou Playa Blanca nebo Costa Teguise, kde má svou rezidenci i španělský královský pár. Playa Blanca jako dřívější rybářská vesnice se nachází na jihu ostrova Lanzarote. V minulých letech se stala oblíbenou prázdninovou destinací, aniž by ztratila svůj původní charakter. Velká pláž Playa Dorada ve středu je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou. Mnoho kaváren a barů zvou jak přes den, tak večer ke snění a tanci. Lanzarote je perfektní místo jak pro pohodovou dovolenou, tak pro poznávání krás, kterých je zde požehnaně. Nejkrásnější pláže ostrova leží v chráněné oblasti - Playas de Papagayo. 

SPICE LIFESTYLE RESORT

Nachází se na Lanzarote u západního pobřeží Afriky, kde svítí slunce po celý rok a má nejnižší srážky v Evropě.  Spice je místo pro všechny, kteří chtějí uniknout realitě, žít své sny a okořenit svůj život.  Tento resort má oceněný koncept pro naturistickou dovolenou. Staňte se součástí erotického, zábavného a přátelského prostředí, které je rájem pro nudisty a páry, kteří hledají erotickou dovolenou plnou zážitků, vzrušení a nových přátel.

Aktivity: golfové hřiště, pronájem aut, lázně a wellness, masáže, vířivka, animační programy, noční klub, herna, bar.

Francie - Cap d' Agde

Historické městečko Cap d´ Agde, je jedno z nejstarších měst Francie. Cap d´ Agde, leží jen 4 km od mořského pobřeží. Cap d’Agde je také typická rybářská vesnička na západní straně stejnojmenného mysu. Téměř 14 km písčitých pláží se střídá se skalisky a malými ostrůvky. Má zachovalé středověké centrum s velkým množstvím křivolakých uliček. Najdeme zde opevněnou katedrálu St Etienne, muzeum historie a tradic v tomto regionu a mořské archeologické muzeum Musée de l´Ephebe. Starobylé Agde leží jen 5 km od přímořského resortu. V Cap d’Agde si každý může dopřát dovolenou zcela podle představ. Jsou zde podmínky téměř pro všechny druhy sportů včetně špičkového golfového greenu přímo ve středisku, tenis a vodní sporty jsou samozřejmostí. Místní pláže nesou nejpřísnější měřítka a svojí rozlohou, vybavením a v neposlední řadě čistotou překvapí řadu hostů. Pro skutečné nadšence se nabízí i dojíždění na snad nejkrásnější pláž Lví zátoky – 18 km dlouhý pruh bílého písku, který se táhne až k městu Séte.

HOTEL OZ´INN

Jedná se o nejnovější swingers hotel ve městě Cap d´Agde. Byl postaven v roce 2011 v naturistickém centru. Mnoho swingers akcí je organizováno na střeše, kde se nachází terasa s barem a postelemi. Hotel nabízí 26 luxusních pokojů o velikosti 24 a 67 m² a 3 suity. K dispozici je v hotelu bar, solárium, jacuzzi a malá restaurace.

Aktivity: sportovní masáže, squash, tenis, badminton.

Swingers plavby

Swingers plavby

Úžasná dovolená na luxusní lodi, nádherný relax, odpočinek a sex kdykoli Vás napadne. Nezapomenutelné zážitky a skvělé služby. To je nový druh zábavy a dovolené. Vhodné zejména pro neostýchavé jedince, volnomyšlenkářské páry a příznivce swingers zábavy. Swingers plavby jsou způsobem trávení jedinečné dovolené pro aktivní jedince, s lehkou příchutí adrenalinu a touhou poznávat každý den jiná místa. Zkušený kapitán, přátelští lidé. Co takhle změnit návyky a přestat jezdit na jedno místo u moře, kde už vás to stejně už moc nebaví. Pojeďte s námi zažijete mít mnohem víc než jste si dovedli doposud představit.

Celebrity Century

Termín: 03. 05. - 10. 05. 2014

Plavba Celebrity Century začíná v  Los Angeles. Během swingers plavby navšívíte například Los Cabos, Puerto Vallarta a  Ensenada.

Cena od 12. 000,- Kč

Menage a Asia / Thajsko

Termín: 27. 07. - 04. 08. 2014

Singapore + ostrovy Thajska: Ko Phi Phi, Krabi, Phuket, Phi Phi Leh.

Cena od 10. 000,- Kč

Independence of the Seas

Termín: 15. 11. - 22. 11. 2014

Haiti - Honduras - Cozumel

Cena od  9. 000,- Kč

Rio Cruise, Azamara Journey

Termín: 03. 01. - 10. 01. 2015

Samba - Swingers - Tango - Brazílie - Uruguay - Argentina

Cena od  30. 000,- Kč


Pro všechny nabízené plavby platí individuální kalkulace.  Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

 

 

 

 

 


Informace a kontakt

Informace a kontakt

ZÁKLADNÍ INFORMACE O SWINGERS PÁRTY

Vstup mají pouze osoby starší 18 let v perfektním zdravotním stavu. Při vstupu do klubu nesmíte být pod vlivem alkoholu či jakýchkoliv jiných omamných látek. Vše je na základě dobrovolnosti a vzájemné dohody, nikdo vás nesmí do ničeho nutit, ne znamená opravdu ne. Je zakázáno pořizovat jakékoliv záznamy z těchto akcí. Kluby dbají na pravidla bezpečného sexu, v každé místnosti klubu jsou proto připraveny prezervativy. Samotní muži mají vstup do klubu zakázán, mohou přijít jen v doprovodu partnerky! Samotné ženy jsou naopak v klubu vítány, co vy na to, dámy?

SWINGERS?

Swingers má být nevšedním sexuálním zážitkem, oživením partnerského sexu. Ano, na tyto akce se chodí téměř vždy v páru, samostatně mohou přijít pouze ženy, avšak samotných dam bývá jen velmi málo. Mužům, kteří nepřijdou v páru, bývá vstup na party obvykle zakázán, existují však již kluby, kam může na určité akce přijít za vyšší poplatek i samotný muž. Všem účastníkům musí být samozřejmě více než 18 let, horní věková hranice obvykle stanovena není, na party se můžete setkat s lidmi různého věku. Tyto akce navštěvují páry, které chtějí zabránit stereotypu v sexu, chtějí vyzkoušet něco nového a přibrat k sobě někoho do trojky nebo čtyřky, mají rády, když se na ně při erotických hrátkách někdo dívá, nebo naopak ony samy se rády na někoho dívají. Swingers party se konají ve speciálních swingers klubech, jsou předem domluvené, všichni účastníci jsou zde cíleně a dobrovolně, prostory jsou upravené a určené přímo pro tuto akci. Nepředstavujte si žádnou obrovskou místnost, kde by byli všichni „na jedné hromadě“, ale příjemné prostředí, kde jsou oddělena místa, v nichž se páry seznamují a popíjí, od těch, kde dochází k sexuálním aktivitám, místností je několik, takže všechny páry či skupinky se mohou pohodlně uvelebit. Součástí klubů bývají také třeba sauny a vířivky.  Pokud vás spolu s partnerem swingers láká, stanovte si dopředu svá vlastní pravidla, kam až chcete zajít, zároveň je také dobré určit si nějaký drobný signál, kterým si dáte najevo, že nechcete přijmout něčí nabídku nebo se vám nelíbí představa něčeho, co se chystá. Někteří začátečníci během své první účasti na party zůstanou u sexu pouze ve své dvojici a díváním se kolem sebe čerpají inspiraci, v některých swingers klubech je k dispozici místnost pro nováčky, odkud má pár výhled do některých dalších pokojů, aniž by byl sám rušen. K výměně partnerů ani k sexu ve skupince dojít rozhodně nemusí, je opravdu na každém, nakolik se pustí do nových aktivit, každá návštěva může účastníky posunout dál.

7 ZÁKLADNÍCH PRAVIDEL SWINGERS PÁRTY

  1. Vstup mají pouze osoby starší 18 let v perfektním zdravotním stavu.
  2. Při vstupu do klubu nesmíte být pod vlivem alkoholu či jakýchkoliv jiných omamných látek.
  3. Vše je na základě dobrovolnosti a vzájemné dohody, nikdo vás nesmí do ničeho nutit, ne znamená opravdu ne.
  4. Je zakázáno pořizovat jakékoliv záznamy z těchto akcí.
  5. Kluby dbají na pravidla bezpečného sexu, v každé místnosti klubu jsou proto připraveny prezervativy.
  6. Samotní muži mají vstup do klubu zakázán, mohou přijít jen v doprovodu partnerky!
  7. Samotné ženy jsou naopak v klubu vítány, co vy na to, dámy?


KONTAKTY

SÍDLO A CENTRÁLA SPOLEČNOSTI   

Cestovní kancelář ESO travel a. s.

Korunovační 22, 170 00 Praha 7
Tel.: (+420) 233 377 711
Fax: (+420) 233 377 716

E-mail: info@esotravel.cz
http: www.esotravel.cz

Michal ŠEBESTA                                                                                                                                                                                       Product Manager

E-MAIL: michal.sebesta@esotravel.cz

MOBIL: +420 736 142 114                                                                                                                                  

KLIENTSKÁ CENTRA

Revoluční 13, 110 00 Praha 1
Tel.: 222 316 994, fax: 224 803 361

Josefská 9, 602 00 Brno
Tel.: 533 400 045, fax: 533 400 046

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

CESTOVÁNÍ ZA EROTIKOU

Vítězslava Nováka 949, Skuteč  539 73 
Mobil: +420 721 914 542

info@cestovanizaerotikou.cz 

www.cestovanizaerotikou.cz


Poznámka: Pro všechny nabízené resorty a plavby platí individuální kalkulace. 
Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

 

Zpestřete si svůj milostný život !

Příjemnou dovolenou plnou zážitků Vám přeje kolektiv cestovní kanceláře ESO travel !